Главная>>Новости>>Перший всеукраїнський фестиваль «Ми — діти твої, Україно» пройшов за участі Руслана Сольвара
Перший всеукраїнський фестиваль «Ми — діти твої, Україно» пройшов за участі Руслана Сольвара

05

Июнь 2017

Перший всеукраїнський фестиваль «Ми — діти твої, Україно» пройшов за участі Руслана Сольвара

В Новости

У селі Пустоварівка Сквирського району на честь Міжнародного дня захисту дітей організували перший Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми діти твої, Україно».

 

На фестиваль приїхали діти із всіх куточків України. Різні благодійні організації впевнилися в тому, що захід змогли відвідати також діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти кримсько-татарського народу, який постраждав від депортації та наслідків анексії Криму, діти з Донецької області, які проживають неподалік лінії розмежування, та вихованці з дитячих будинків сімейного типу.

 

Фестиваль відвідали і почесні гості: дружина Президента України Марина Порошенко, народний депутат України Руслан Сольвар та помічники народного депутата Віталія Гудзенко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський. На урочистому відкритті всі вони поклали квіти до пам'ятника Героям Другої світової війни та героям АТО, а потім взяли участь в яскравому параді вишиванок. Перша леді посадила також кущ калини у майбутньому «Саду миру» так буде називатися парк, чиє офіційне закладення приурочили до фестивалю.

 

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» також не залишився в стороні: завдяки зусиллям команди нардепа фестиваль змогли відвідати танцювальні колективи та дітлахи з Макарівського і Фастівського районів. Вони ж організували пам’ятні подарунки для всіх учасників фестивалю. Також завдячуючи благодійному фонду на захід потрапив аніматор у костюмі двохметрової панди. Діти від панди були у захваті: охоче фотографувалась з нею, обіймались та розбирали з її рук повітряні кульки.

 

Фестиваль «Ми діти твої, Україно!» проводився вперше, але одразу зібрав декілька тисяч дітлахів та їх батьків, а також багато почесних гостей.

 

Народний депутат Руслан Сольвар подякував організаторам за чудове свято та привітав малечу з Днем захисту дітей. Нардеп побажав малюкам бути здоровими і щасливими, нагадавши, що діти це майбутнє України.