“Громади майбутнього” кличуть президента на круглий стіл

30

Нояб -0001

“Громади майбутнього” кличуть президента на круглий стіл

В Статьи

Громадська ініціатива «Громади майбутнього» звертається до президента України Петра Порошенка взяти участь у круглому столі на тему облаштування соціально вразливих верств населення.

«Вам як Главі держави добре відома гостра проблема забезпечення житлом та роботою соціально-вразливих верств населення. Перш за все – це ветерани війни на Сході України, вимушені переселенці, багатодітні родини та інші соціально-вразливі верстви населення. За нашими підрахунками таких людей в Україні від 6,5 до 8 мільйонів» – йдеться у листі до президента.

Автори звернення розуміють, що держава, зважаючи на обмеженість ресурсів, не може швидко розв’язати проблему забезпечення цих людей роботою, житлом та соціальною адаптацією. Але є громадські організації, які пропонують такі рішення й готові поділитися ними.

«Громадська ініціатива «Громади майбутнього» розробила й готова реалізувати проект побудови соціального житла в сільській місцевості, разом з аграрно-виробничим комплексом, з використанням новітніх енергозберігальних технологій та збереження довкілля», – йдеться в зверненні.

Так у «Громад майбутнього» вже є земельна ділянка під будівництво в Бориспільському районі на Київщині, розроблені проектно-кошторисна документація й соціальні договори, створено команду однодумців, які фахово розробили різні складові розвитку – будівельну, екологічну, енергозаощаджувальну, психологічну, освітню.

Громадська ініціатива «Громади майбутнього» запевняє, що готова до реалізації пілотного проекту, який в перспективі може стати зразком для будівництва таких поселень по всій Україні, і що ініціативу підтримують громадські та волонтерські організації, відомі громадські та культурні діячі.

Водночас для початку реалізації пілотного проекту потрібне саме політико-правове рішення керівників держави. Тому президента запрошують до участі у круглому столі, де обговорити проблему й окреслити шляхи та механізми реалізації спільних соціальних ініціатив.

news - "Громади майбутнього" кличуть президента на круглий стіл

news - "Громади майбутнього" кличуть президента на круглий стіл

Під зверненням до президента стоїть підпис автора ідеї й керівника “Громад майбутнього”, винахідника і волонтера Олексія Сатова, який довгий час займається будівельними проектами і близький до українського громадського руху.

Під зверненням також підписалися: командир Бригади територіальної оборони м.Києва, колишній комбат 12-го батальйону Микола Білосвіт, колишній комбат 90-го батальйону, легендарний кіборг Віталій Баранов, комбат 1-го батальйону оперативного призначення ім.Кульчицького Нацгвардії України Віктор Толочко, журналісти Андрій Куликов та Юрій Горбань.

Ідею «Громади майбутнього» підтримують численні громадські активісти і військові, наукове та журналістське середовище.