У військовій прокуратурі не підтвердили факт передачі хабара посадовцям Міноборони

30

Нояб -0001

У військовій прокуратурі не підтвердили факт передачі хабара посадовцям Міноборони

В Статьи


Військова прокуратура Центрального регіону не знайшла підтвердження факту передачі хабара посадовцям Міністерства оборони
Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.
"У зв’язку із численними публікаціями у засобах масової інформації та з метою надання достовірної інформації, повідомляємо: з моменту виявлення вказаного факту проведено значну кількість слідчих (розшукових) та процесуальних дій, спрямованих на встановлення об’єктивних даних кримінального правопорушення. На даний час, за результатами проведених заходів, причетність службових осіб Міністерства оборони України до злочину, вчиненого цивільними особами, не встановлено", — йдеться в повідомленні.
У прокуратурі нагадали, що раніше у ЗМІ з’явилась інформація про те, що 7 лютого 2019 року прокуратурою Дарницького гарнізону нібито було викрито та затримано 2-х громадян України, які одержали $30 тис. від підприємців. Вони мали вплинути на прийняття рішення службовими особами міноборони України та концерну "Військторгсервіс" щодо переукладення договорів оренди на 50 торгових місць у м. Одеса, а також відмовитись від позовних заяв щодо звільнення підприємцями займаних торгових площ, а також подальше неперешкоджання у їх підприємницькій діяльності.
Прес-служба військової прокуратури звернулась до ЗМІ з проханням "ретельно перевіряти отримані дані та звертатися за достовірною інформацією до відповідних офіційних органів".
  • Нагадаємо, у грудні 2018 року слідчі Київського теруправління Державного бюро розслідувань затримали директора одного з держпідприємств Міноборони, який вимагав і отримав $2 тис. хабара за непризов на військову службу.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/13/u_viyskoviy_prokuraturi_ne_pidtverdylyya_fakt_peredachi_khabara_posadovcyam_minoborony” Об этом сообщает solovei.in.ua со ссылкой на СМИ.