В Івано-Франківську дванадцять атовців отримали квартири

30

Нояб -0001

В Івано-Франківську дванадцять атовців отримали квартири

В Статьи


Сьогодні, 27 квітня, в Івано-Франківську бійцям АТО вручили квартири. Об этом сообщает zonamedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом атовцям подарували ключі від дванадцятьох квартир: вісім двокімнатних та чотири однокімнатні. Голова міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповів, що квартири розташовані у різних мікрорайонах міста.

“Претендентів на квартири залишилось 220 осіб. Складно обирати, кому давати квартиру, бо у кожного атовця своя історія і свої умови. Всі квартири в новобудовах. Проте із інвесторами та забудівниками все важче і важче працювати. Зараз вже не дають потрібну кількість землі”, – каже Андріїв.

Він пояснює, що сьогодні на земельній комісії п’ять ділянок землі їм не виділили, тому асоціації потрібна підтримка, бо далі так працювати буде важко.

“Проте це не останнє вручення цього року. За один неповний місяць ми повинні вручити понад 30 квартирних площ”, – додає Андріїв та каже, що землю на це було виділила обласна рада.

Один із атовців, який отримав житло, Михайло Іванюк розповідає, що живе у рідних, хоча має трьох дітей.

Нагадаємо, що проект «Житло воїнам АТО» функціонує з липня 2016 року. Його реалізовують за ініціативи самих бійців, щоб вирішувати житлові питання самотужки. Відповідно до цього проекту учасники АТО уже отримали десятки квартир з числа людей з інвалідністю 3-групи, багатодітних та малозабезпечених.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/v-ivano-frankivsku-dvanadtsyat-atovtsiv-otrymaly-kvartyry/”