Казкар Лірник Сашко завітає до учнів із шкіл Києво-Святошинського та Сквирського району (АФІША)

30

Апр 2017

Казкар Лірник Сашко завітає до учнів із шкіл Києво-Святошинського та Сквирського району (АФІША)

В Статьи

Протягом травня місяця школярі із сіл Юрівка, Ходосівка, Борова, Лісники, Малютянка, Княжичі, Хотів, Гатне, Дулицьке, Буки, Великополовецьке, Пищики, Самгородок, Кривошиїнці, Руда, Малі Лисівці, Оріховець і Горобіївка будуть слухати єдиного діючого в Україні казкаря Лірника Сашка.

Захопливу подорож у світ казок для учнів організував народний депутат України Руслан Сольвар, обраний по 91-му округу. Розклад усіх заходів можна побачити тут,  на офіційному сайті народного депутата.

«Наші предки передавали дітям свій життєвий досвід, вчили високим моральним цінностям, розказуючи казки. Переконаний, що це хороший спосіб виховувати у малечі патріотизм. Обіцяю і надалі займатись розвитком освіти на своєму окрузі, бо від підростаючого покоління залежить доля країни», - переконаний народний депутат Руслан Сольвар, який організував заходи за участі казкаря.

Нагадаємо, що народний артист України Сашко Лірник протягом квітня розказував власні казки  дітям із сіл Бузова, Шпитьки, Новосілки, Чабани, Тарасівка, Музичі і Забір’я Києво Святошинського району.

Послухати казкаря збирались повні зали. Сашко Лірник не просто розказував казки, а влаштовував ціле шоу-виставу, у якій брали участь не тільки учні, а й вчителі.

Прес-служба Руслана Сольвара