Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Відділення гемодіалізу у Фастові – нове дихання за сприяння Руслана Сольвара
Відділення гемодіалізу у Фастові – нове дихання за сприяння Руслана Сольвара

24

Апр 2017

Відділення гемодіалізу у Фастові – нове дихання за сприяння Руслана Сольвара Избранное

Народний депутат Руслан Сольвар сумлінно працює, виправдовуючи сподівання виборців 91-го округу, тих, хто публічно висловив йому довіру і, як показує практика, не помилився. Інфекційне відділення фастівської районної лікарні наче ожило, нове обличчя з’явилося у старої та понівеченої будівлі.

Повну реконструкцію будівлі (інфекційне відділення районної лікарні у Фастові) у відповідності до сучасних будівельних норм та держстандартів було виконано на кошти субвенції із держбюджету. Ініціатором реконструкції став народний депутат України Руслан Сольвар. Наступним етапом стане встановлення сучасного медичного обладнання, тому невдовзі Фастів пишатиметься оновленим відділенням гемодіалізу, яких в Україні – одиниці.

Руслан Сольвар переконаний, що розвиток медичної галузі в Фастові, та 91-му виборчому окрузі в цілому для нього, як народного обранця, є одним із першочергових завдань. Реконструкція інфекційного відділення та відкриття відділення гемодіалізу в Фастові обумовлені насамперед потребами жителів містечка та навколишніх сіл. Варто відзначити, що раніше пацієнтів для проведення очищення крові з використанням апарату «штучна нирка» возили в Київ. Незабаром фастівчани та жителі району зможуть користуватися послугами оновленого відділення місцевої районної лікарні.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.